Dział księgowości:

Lucyna Ćwiek - Główna Księgowa tel. 22 789 01 33 wew. 104, e-mail: l.cwiek@zgk-wiazowna.pl

Patrycja Rogala - Starszy Inspektor ds. kadr i płac tel. 22 789 01 33 wew. 103, e-mail: p.rogala@zgk-wiazowna.pl

Emilia Samul - Specjalista ds. księgowości, tel. 22 789 01 33 wew. 109, e-mail: e.samul@zgk-wiazowna.pl

Monika Książek - Starszy inspektor ds. księgowości, tel. 22 789 01 33 wew. 110, e-mail: m.ksiazek@zgk-wiazowna.pl

Małgorzata Łysik - Referent ds. księgowości, tel. 22 789 01 33 wew. 110, e-mail: m.lysik@zgk-wiazowna.pl

Magdalena Hada - Inspektor ds. kadr i płac, tel. 22 789 01 33, wew. 103, e-mail: m.hada@zgk-wiazowna.pl

 

Dział Inwestycji Wod-Kan:

Paweł Dąbrowski - Kierownik Działu Inwestycji Wod-Kan, tel. 22 789 01 33 wew. 105, 661 969 508, e-mail: p.dabrowski@zgk-wiazowna.pl

Agnieszka Jaglińska - Inspektor ds. realizacji inwestycji i usług, tel. 22 789 01 33 wew. 106, e-mail: a.jaglinska@zgk-wiazowna.pl

Paulina Dudek - Pomoc administracyjno - biurowa ds. realizacji inwestycji i usług, tel.  22 789 01 33 wew. 106, e-mail: p.dudek@zgk-wiazowna.pl

Zofia Kazimierczyk - Główny Specjalista ds. realizacji inwestycji i usług, tel. 22 789 01 33 wew. 107, e-mail: z.kazimierczyk@zgk-wiazowna.pl

 

Dział Utrzymania Wod-Kan:

Dariusz Sknadaj - Kierownik Działu Utrzymania Wod-Kan, tel. kom. 603 645 736, e-mail: d.sknadaj@zgk-wiazowna.pl

Janusz Papis - p.o. Mistrza oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej, tel. kom. 601 558 846

Piotr Szulik - Mistrz SUW i sieci wodociągowej, tel. kom. 603 680 112, e-mail: p.szulik@zgk-wiazowna.pl

 

Dział Gospodarki Komunalnej:

Jerzy Okliński - Kierownik Działu Gospodarki Komunalnej tel. 22 789 01 33 wew. 201, e-mail: j.oklinski@zgk-wiazowna.pl

Katarzyna Jarczewska - Pomoc administracyjno - biurowa  ds. infrastruktury i oświetlenia tel. 22 789 01 33 wew. 204, e-mail: k.jarczewska@zgk-wiazowna.pl

Aneta Dąbrowska - Pomoc administracyjno - biurowa ds. lokalowych,  tel. 22 789 01 33 wew. 203 e-mail: a.dabrowska@zgk-wiazowna.pl

 

Dział Techniczny:

Grzegorz Sado - Starszy Mistrz ds. utrzymania infrastruktury, tel. 22 789 01 33 wew. 202, kom. 603 040 225, e-mail: g.sado@zgk-wiazowna.pl

Sławomir Bogusz - Mistrz ds. utrzymania infrastruktury, tel. 22 789 01 33 wew. 205, kom. 607 401 560, e-mail: s.bogusz@zgk-wiazowna.pl

 

Sekretariat:

Sylwia Skup - Pomoc administracyjno - biurowa ds. organizacji i administracji, tel. 22 789 01 33 wew. 101, e-mail: biuro@zgk-wiazowna.pl

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Magdalena Hada
(2013-07-11 12:28:53)
Ostatnio zmodyfikował:
Sylwia Skup
(2020-09-09 09:36:39)